İletişim

Max. 1 saat içerisinde tarafınıza dönüş sağlanır.

Kurumsal İletişim: destek[at]trenor.com

Reklam: TRENOR Reklam

Beni Çalıştırın: İnsan Kaynakları

Çevirim Var: Çeviri Hizmeti

Önemli: Ücretsiz halledilebilecek çeviri ve tercüme ihtiyaçlarınız ve yardım alma talepleriniz için lütfen mesaj atmayınız. Ücretsiz Destek sayfamızdan sorularınızı yorum olarak iletebilirsiniz. Kısa sürede olumlu ya da olumsuz dönüş sağlanacaktır. Ücretli bir şekilde yardım almak istiyorsanız, Çevirim Var sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Merak Ediyorum! Sorularım Var: Lütfen iletişime geçmeden önce aşağıda yer alan Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bir göz atın.

Trenor.Com Gönüllü Yazarlık: Trenor.Com ziyaretçilerine kaliteli yazılarımla katkı sağlamak isterseniz yazılarınızı yollayın inceleyelim ve eğer uygunsa size yazınızı binlerce ziyaretçimizle buluşturma şansı sunalım. En kaliteli yazılar ana sayfa En çok tercih edilenler listesinde yer almaktadır. Yazınızın bu listede yer alması için gerekli olan tek şey KALİTE.

Eğer insanlara değer katan, gerçek anlamda eşsiz bir kaliteye sahip olduğunu düşündüğünüz içerikleriniz varsa, benimle iletişime geçebilirsiniz. Detaylı incelemeden sonra kalite konusunda sizinle aynı fikirde olursam, yazınız Trenor.com’da paylaşılır ve eğer trend olursa
en çok tercih edilenler listesinde yer alır.

Sıkça Sorulan Sorular


Tecrübeli bir tercümanım, ekibinize nasıl katılabilirim?
Öz geçmişinizi basvuru@trenorentr.com adresine mail atabilirsiniz. Tercüman ihtiyacımıza ve öz geçmişinize göre olumlu yada olumsuz sizlere en kısa sürede dönüş yapılacaktır.